درباره سپهرصنعت

شركت سپهرصنعت با فعالیت در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی تشکیل شده است و با هدف اصلی ارتقا سطح دانش و بروز رساني صنايع مختلف كشور فعایت می کند.
در جهت نيل به اين هدف با تشكيل تيمي از افراد با تجربه و همچنين ارتباط با كمپاني هاي بزرگ اين عرصه در سراسر جهان اميدواراست قدمهايي مفيد در جهت خدمت رساني و بهبود روز افزون صنعت كشور بردارد.
یکی از محصولاتی صنعتی که میتوان از شرکت سپهرصنعت تهیه نمود,اینورترهای پرقدرت برند GTAKE می باشد که در سطح برندهای اروپایی می باشد.

ارزشهای ما

مشتریان ما,که به طور متوالی در ارتباط با یکدیگر هستیم و به طور مداوم از محصولات ما استفاده می کنند,ارزشهای اصلی مجموعه ما به حساب می آیند.

چشم انداز ما

با ارائه اینورتر هایی با کیفیت بالا,خدمات پس از فروش به موقع در نظر داریم محصولاتمان را به صورت گسترده تری به جامع صنعتی معرفی نماییم.

اهداف ما

ما با بررسی نیاز‌ مشتریان و واردادت محصولات صنعتی هوشمند تر،کارآمدتر,باکیفیت تر و دارا بودن قیمت های مناسب در جهت جلب رضایت مشتریان حرکت می کنیم.

برند جیتک

کمپانی GTAKE با تجربه غنی و دانش به روز در تولید اینورترهای فرکانسی،خورشید,بادی,هیبریدی فعالیت گسترده ای دارد و مسیر خود را در جهت بهترشدن در پیش دارد.

نماینده انحصاری اینورتر جیتک

سپهرصنعت با بررسی محصولات جیتک در سالهای اخیر,از اواسط سال 1395 اینورترهای فرکانسی جیتک را به محصولات خود افزود.

عملکرد جیتک

اینورترهای GTAKE با پاسخ مثبت عملکردی, در تمامی بخشهای صنعتی,اعم از آسانسور، فلز، نفت، مواد شیمیایی، کاغذ، بسته بندی، چاپ و رنگرزی,ساختمان سازی و ... عملکرد فوق العاده ای دارد.